skip to Main Content

Biz Kimiz?

Spor yapı zemin sistemleri alanında profesyonel bir hizmeti sunabilecek donanımlara sahip olan firmamız; sektördeki yenilikleri yakından takip etmektedir. Aykan Spor Yapı Zemin Sistemleri olarak %100 müşteri memnuniyetini oluşturarak; mükemmel projelere imzamızı atıyoruz.

Zemin sistemleri söz konusu olduğunda titiz, özverili ve elbette ki profesyonel bir hizmeti içine alan bir çalışma politikasına sahip bir firmayız. Yapmış olduğumuz uygulamalarda kaliteden kesinlikle taviz vermeden; uluslar arası kalite standartlarını gözeten çalışmaları hayata geçiriyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren sürekli olarak kendini geliştirmek noktasında etkili çalışmalara imza atan bir firmayız. Bundan dolayı zemin kaplama söz konusu olduğunda en güncel uygulama ve teknolojileri sizlerle buluşturabiliyoruz. Profesyonel kadrosu, teknik altyapısı ve özverili çalışma prensipleri sayesinde firmamız; zemin kaplama sistemlerini başarılı bir şekilde uygulamaktadır.

Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz tüm projelerde ISO 14001, ISO 9001 ve CE Standartlarını birebir uygulayarak; son derece kaliteli işlere imzamızı atıyoruz. Zemin kaplama sistemleriyle ilgili gerek ulusal platformlarda gerekse uluslar arası platformlarda yer alan tüm yenilikleri yakında takip ediyoruz. Böylece zemin kaplama ihtiyaçların giderilmesi noktasında mükemmel çözümleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Profesyonel çalışma prensiplerimize sıkı sıkıya bağlı kalarak; sosyal sorumluluklarımızın da bilinci içerisinde bir çalışma sistemi benimsiyoruz. Böylece sözleşme şartlarında yer alan talepleri eksiksiz bir şekilde yerine getirerek; projelerimizi de zamanında teslim ediyoruz. İlk günkü heyecanımızla ve her zamanki dinamik yapımızla müşterilerimize kaliteli bir şekilde hizmet sunuyoruz.

Vizyonumuz;

Firmamız sektördeki yenilikleri takip eden; teknolojik gelişmeleri sektöre uygulayan, kalite standartlarından asla taviz vermeyen ve sürekli gelişime açık bir vizyona sahiptir.

Misyonumuz;

Alanında uzman olan personel yapımız ve yenilikçi yapımız sayesinde zemin kaplama sistemlerindeki dünya standartlarını çok daha yüksek bir seviyeye çıkartma misyonuna sahibiz.

Kalite Politikamız;

  • %100 müşteri memnuniyetini oluşturmak
  • Zemin kaplama sektörüne yenilikler getirmek
  • Talep edilen hizmeti tam ve zamanında teslim etmek
  • Çalışanlarımızın sektörle ilgili bilgi birikimini sürekli olarak güncellemek
  • Teknolojiyi yakından takip ederek; en gelişmiş teknolojileri sektörle buluşturmak
Back To Top