skip to Main Content

SBR Zemin Kaplama Nedir?

Zemin kaplama ürünleri arasında önemli bir yere sahip olan SBR türü zemin kaplama, geri dönüşüm işlemleri ile yapılan kauçuk maddeler ile üretilmektedir. Kauçuk maddelerin belli işlemlerin ardından yüksek basınç ile işlenmesinin ardından SBR zemin kaplama ürünleri elde edilmektedir. SBR zemin kaplamalarının farklı ebatlarda üretilebilmesi için boyut ayarlama makineleri bulunmaktadır. Bu sayede zemin kaplama ürünleri, kullanıcıların istediği özelliklere göre üretilmektedir.

SBR zemin kaplamalarda farklı renk ve yoğunluk seçenekleri bulunmaktadır. SBR kaplamaların görünümü oldukça şıktır. Sağlıklı ve dayanıklı olan ürünler, kolay temizlenebilmesi sayesinde de tercih edilmektedir. SBR zeminler kaymayan ve aşınmayan özelliklere de sahiptir. Her türlü hava şartlarına ve sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklı olan SBR zemin kaplama, zararlı güneş ışınlarına karşı da dayanıklıdır. Bu zeminlerin esneklik ve darbelere karşı dayanıklı olma özelliği de vardır. En kaliteli SBR zemin kaplama ürünlerini sizlere sunuyoruz.

SBR Zemin Kaplamanın Avantajları

Farklı alanlarda kullanılabilen SBR zemin kaplama ürünlerinin çeşitli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlar daha çok zemin kaplamanın özellikleri ile ilgilidir. SBR zemin kaplama ürünlerinin avantajları arasında dayanıklı ve uzun ömürlü olması öne çıkmaktadır. Bu sayede ekonomik avantaj da sağlamaktadır. Bu ürünlerin avantajlı özellikleri arasında; esnek olması, hava şartlarına karşı dayanıklı olması ve uygun fiyatlı olması gibi konular da gösterilebilir. SBR zemin kaplamalar istenilen kalınlıkta ve dekoratif özellikler de müşterilere sunulmaktadır.

SBR Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Zemin kaplama ürünlerinden olan SBR zemin kaplama, çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle darbeye karşı korumalı ve esnek yapıya sahip olması sebebiyle oyun sahalarında sık sık kullanılmaktadır. Basketbol, futbol ve voleybol gibi oyunların sahalarında kullanılır. Spor sahaları dışında yürüyüş yolları ve oyun parklarında da kullanılır. Dayanıklı ve kaliteli SBR zemin kaplamaları sizlerle buluşturuyoruz.

SBR zemin kaplamaların kullanım alanları her geçen gün genişlemektedir. Bu durum SBR zemin kaplama hizmetlerinin nitelikli bir şekilde uygulanmasının önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Firmamız alanında uzman ve profesyonel ekibi sayesinde mükemmel SBR zemin kaplamalara imzasını atarak; son derece kullanışlı yaşam alanlarını oluşturmaktadır.

Back To Top