skip to Main Content

PVC Tel – Çit Nedir?

Tel örgüleri arasında en sık kullanılan PVC  Tel – Çit ürünleri, geniş kullanım alanı ile dikkat çekmektedir. PVC kaplı olarak üretilen tellerin farklı özellikleri bulunmaktadır. En dikkat çeken özellikleri arasında hava ve sıcaklık koşullarına karşı dayanıklı olmasıdır. Bu sayede uzun ömürlü olarak da kullanılabilen teller, daha sık tercih edilmektedir. PVC tellerin üretimi farklı boyutlarda yapılmaktadır. En sık kullanılan boyutlar 2.0mm ve 3.00mm olarak söylenilebilir. Yumuşak yapılı olan PVC teller, farklı renklerde üretilebilmektedir. Farklı renk ve özelliklere sahip PVC kaplı çit ve telleri sizler için sunuyoruz.

PVC Tel – Çit Avantajları

En sık olarak yeşil renklerde kullanılabilen PVC kaplı tel ürünleri, bahçe ve halı saha gibi alanların çevresini kapatma amaçları ile kullanılmaktadır. Çevre sınırlarını belirleme ve güvenlik amaçları ile kullanılan PVC teller, korunmak istenen arazilerde de sık sık kullanılır. Geri dönüşüm özelliği de bulunan PVC tel, güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da dayanıklı özelliğe sahiptir. Renk kaybı ve çatlama gibi olumsuzlukların yaşanmadığı ürünlerdir. Bu tür ürünlerin en sık kullanılma sebepleri arasında uzun ömürlü olması ve uygun fiyatlı olmasıdır.

Farklı alanlarda kullanılan ve geniş kullanım alanına sahip olan PVC tel ve çit ürünleri, farklı avantajlara sahiptir. Yanmaz yapıya sahip olması sebebi ile güvenli bir üründür. Yıkanabilir özelliği sayesinde ise kolay olarak temizlenebilmektedir. Estetik görünümün bozulmamasını sağlayan PVC tel ve çitler, hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlü kullanılması sebebiyle de oldukça avantajlıdır. Dayanıklı ve ekonomik PVC tel ürünlerini sizlere sunuyoruz.

PVC Tel – Çit Kullanım Alanları

Çit ve tel ürünleri, birçok alanda sık sık kullanılmaktadır. Daha çok belli bir alanın sınırını belirleme ve güvenlik amaçlı olarak kullanılan ürünler, dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilmektedir. Spor sahalarının çevrelerinde kullanılan PVC Tel – Çit ürünleri, sıklıkla halı sahalarda ve parklardaki oyun alanlarında kullanılmaktadır. Çeşitli avantajlara sahip olan PVC tel ve çit ürünlerini uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktayız. Firmamız PVC tel ve çit ürünlerinin temin edilmesinde ve montajının yapılmasında son derece kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Back To Top